השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דיפ שיווק בע"מ – שיווק מוצרי מזון לשוק המוסדי

מי אנחנו?

דיפ שיווק הינה אחת החברות הסיטונאיות הגדולות והמובילות בתחום שיווק המזון לשוק המוסדי בישראל. החברה החלה את פעילותה כחברה שעיקר עיסוקה פנה לשוק הקמעונאי בישראל, ועם השנים הלכה והתרחבה לעבוד מול שווקים נוספים. רוב פעילות החברה כוללת: שיווק והפצה של אלפי פריטים לאלפי לקוחות מרוצים מהשוק המוסדי והקמעונאי כאחד.

צוות ההנהלה:

בשנת 1999, נרכשה פעילות החברה מקבוצת "נטו", על-ידי יובל צור (57) ואורן חכים (45), אשר משמש כמנכ"ל החברה מזה מספר שנים. לשניים, המפעילים את החברה משנת 1999, ניסיון רב ומגוון בענף המזון. 
כאשר יובל שימש בעברו כמנכ"ל של שתי חברות ציבוריות בתחום המזון,
ואורן עם ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום המזון.

אודותינו:

כיום, חברת דיפ שיווק משווקת ומייבאת מוצרי מזון יבשים וקפואים למערך השוק המוסדי, הכולל בתוכו: בתי אבות, בתי חולים, חברות הסעדה, בתי קפה, מסעדות ושלל חנויות מזון.

לחברה מרכז לוגיסטי עצום המשתרע על פני 4,000 מ"ר וממוקם בסמוך למשרדי החברה, באזור תעשיה "מצפה ספיר", ביישוב צור יגאל. 
החברה מחזיקה בכל האישורים והרישיונות הנדרשים ע"פ החוק ועל ידי משרד הבריאות - לאחסנה, הובלה ואריזה של מוצרים יבשים וקפואים. דבר המאפשר לחברה להציע את שרותיה למוסדות ציבוריים רבים כגון: בתי חולים, בתי אבות וכן לחברות הסעדה מהגדולות בישראל. החברה מעסיקה עשרות עובדים בתפקידי שיווק, מכירות, לוגיסטיקה, מנהלה והנהלה.

חזון להמשך הפעילות:

חברת דיפ שיווק משתדלת תמיד למצוא את עמק השווה ולשלב באופן ראוי בין מחירים נוחים המכסים את עלויות התפעול והאחסנה ברמה הגבוהה ביותר, לשמירה על שירות איכותי, כזה הנותן מענה ללקוחות ומעניקה להם היצע רחב של מגוון מוצרים משובחים. שמירה על היקף לקוחות רבים, תוך הכרתם ומתן מענה ראוי  לצורכיהם  – כל אלה יוצרים מערכת של יחסי גומלין ועבודה מול לקוחות קבועים ומרוצים לטווח הארוך.

כמובן שהשאיפה היא להמשיך לגדול, לצמוח ולהתחדש באופן מבוקר, להגדיל את פעילות החברה תוך שמירה על הקיים. ותמיד להישאר עם הפנים קדימה ולבצע התאמות טכנולוגיות בהתאם להתפתחות השוק.

לפרטים חייגו עכשיו:

09-7663443